IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

APR Tuning - Dealer Romania

This topic is about APR Tuning - Dealer Romania, the author, silviuAPR, wrote about: Urmeaza o noua perioada de reduceri Tineti aproape go APR ... To read more just scroll down

> Reguli de postare

Reguli de postare

Dealeri

1.Titlul anuntului trebuie sa contina OBLIGATORIU marca la care se refera promotia si numele dealerului
2.Dealerul are obligatia sa raspunda eventualelor intrebari ale membrilor in legatura cu oferta lor intr-un interval de timp decent sau topicul se sterge


Membri

1. Orice mesaj postat in aceasta zona trebuie sa aiba legatura cu subiectul topicului
2. Membri nu pot deschide topice noi, aceasta arie este rezervata exclusiv dealerilor si magazinelor auto.

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> APR Tuning - Dealer Romania
silviuAPR
post May 4 2010, 01:00 AM
Post #21


sofer
***

Group: Membri
Posts: 52
Joined: 9-March 10
Member No.: 124.550



Urmeaza o noua perioada de reduceri ! Tineti aproape !

go APR !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
silviuAPR
post May 12 2010, 10:33 AM
Post #22


sofer
***

Group: Membri
Posts: 52
Joined: 9-March 10
Member No.: 124.550



goAPR ! ! !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariustom
post May 12 2010, 08:07 PM
Post #23


Pãcat de acest forum ...
******

Group: Moderator
Posts: 4.288
Joined: 26-March 05
From: D
Member No.: 43.171



Silviu, deºi ai fost avertizat de colegul Doru aici:
CITAT(DORU @ Apr 14 2010, 08:55 PM) *
Silviu, serviciul de promovare a serviciilor/produselor pe acest forum este gratuit, asadar esti avertizat sa nu exagerezi cu UP-urile la topicurile tale.

majoritatea ultimelor tale mesaje se compun doar din ... "goAPR ! ! !"

Nu crezi cã este cam puþin pentru prezenþa pe un forum ?
Sau crezi cã aportul tãu la acest forum trebuie sã se limiteze la a-þi promova firma ???
ninja.gif

PS: NU sunt vreun dealer de tuning sau vreun adversar de-al tãu ca sã mã poþi bãnui de vreun câºtig financiar din "suprimarea" ta de pe forum.

This post has been edited by Mariustom: May 12 2010, 08:14 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
silviuAPR
post May 12 2010, 08:33 PM
Post #24


sofer
***

Group: Membri
Posts: 52
Joined: 9-March 10
Member No.: 124.550



QUOTE (Mariustom @ May 12 2010, 08:07 PM) *
Silviu, deºi ai fost avertizat de colegul Doru aici:
QUOTE (DORU @ Apr 14 2010, 08:55 PM) *
Silviu, serviciul de promovare a serviciilor/produselor pe acest forum este gratuit, asadar esti avertizat sa nu exagerezi cu UP-urile la topicurile tale.

majoritatea ultimelor tale mesaje se compun doar din ... "goAPR ! ! !"

Nu crezi cã este cam puþin pentru prezenþa pe un forum ?
Sau crezi cã aportul tãu la acest forum trebuie sã se limiteze la a-þi promova firma ???
ninja.gif

PS: NU sunt vreun dealer de tuning sau vreun adversar de-al tãu ca sã mã poþi bãnui de vreun câºtig financiar din "suprimarea" ta de pe forum.


Salut,

Raspund la orice intrebare legata de domeniu tuning, pe grupum de masini VAG, care este adresata in oricare din topicurile create. Nu am vre-un statut special pe forum, dar totusi verific in fiecare zi daca a intrebat cineva ceva, pentru a raspunde. Timpul nu imi permite sa stau sa raspund si la alte discutii de pe alte topicuri. Iau in serios orice intrebare adresata aici, si raspund intr-un timp cat mai scurt.

Cu stima,
Ghita Silviu

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariustom
post May 13 2010, 12:22 AM
Post #25


Pãcat de acest forum ...
******

Group: Moderator
Posts: 4.288
Joined: 26-March 05
From: D
Member No.: 43.171



CITAT(silviuAPR @ May 12 2010, 08:33 PM) *
... Nu am vre-un statut special pe forum, ...

Salut

Cu atât mai mult cu cât nu ai vreun statut special pe forum, þi se pare normal ca sã postezi doar privind afacerea ta ?
Ca sã îþi promovezi firma pe forum ?

Dacã nu ai timp "de discuþii pe forum" înseamnã cã o duci bine thumbsup.gif
Dar asta nu te obligã sã foloseºti forumul exclusiv pt promovarea afacerii wink.gif
Un alt exemplu fiind semnãtura ta ... atipicã, ca sã nu zic altfel whistling.gif

Dacã cumva observi vreun alt coleg de forum care sã aibe activitate asemãnãtoare þie (pe forum) înseamnã cã eu sunt ... neatent rolleyes.gif

Pe scurt, în general forumul trebuie vãzut ca un liant, o masã rotundã de dezbateri ºi discuþii, nu de ... UP-uri biggrin.gif
Dacã mã înºel, a mea sã fie vina. smile.gif

NU am NIMIC personal cu tine, eºti binevenit pe forum împreunã cu firma ta atâta timp cât mesajele tale conþin cel puþin promovãri, noutãþi, ºtiri sau orice crezi cã meritã sã ne zici, nu doar simple ... Up-uri (sau "goAPR ! ! !" într-o formã sau alta dry.gif )

Cu aceeaºi stimã,
Marius
Go to the top of the page
 
+Quote Post
silviuAPR
post May 13 2010, 12:43 AM
Post #26


sofer
***

Group: Membri
Posts: 52
Joined: 9-March 10
Member No.: 124.550



QUOTE (Mariustom @ May 13 2010, 12:22 AM) *
QUOTE (silviuAPR @ May 12 2010, 08:33 PM) *
... Nu am vre-un statut special pe forum, ...

Salut

Cu atât mai mult cu cât nu ai vreun statut special pe forum, þi se pare normal ca sã postezi doar privind afacerea ta ?
Ca sã îþi promovezi firma pe forum ?

Dacã nu ai timp "de discuþii pe forum" înseamnã cã o duci bine thumbsup.gif
Dar asta nu te obligã sã foloseºti forumul exclusiv pt promovarea afacerii wink.gif
Un alt exemplu fiind semnãtura ta ... atipicã, ca sã nu zic altfel whistling.gif

Dacã cumva observi vreun alt coleg de forum care sã aibe activitate asemãnãtoare þie (pe forum) înseamnã cã eu sunt ... neatent rolleyes.gif

Pe scurt, în general forumul trebuie vãzut ca un liant, o masã rotundã de dezbateri ºi discuþii, nu de ... UP-uri biggrin.gif
Dacã mã înºel, a mea sã fie vina. smile.gif

NU am NIMIC personal cu tine, eºti binevenit pe forum împreunã cu firma ta atâta timp cât mesajele tale conþin cel puþin promovãri, noutãþi, ºtiri sau orice crezi cã meritã sã ne zici, nu doar simple ... Up-uri (sau "goAPR ! ! !" într-o formã sau alta dry.gif )

Cu aceeaºi stimã,
Marius


Ca o paranteza as vrea eu sa nu am timp si sa o duc bine smile.gif , dar momentan suntem foarte la inceput,
e ok, ai dreptate smile.gif o sa postez doar lucruri care ar putea interesa pe cineva smile.gif no more UP tongue.gif
am discutat foarte multe cu cei de la APR din sua si as fi fericit sa impart cu oricine cunostiinte din domeniu, doar sa fie persoane interesate smile.gif

Salut,
Silviu

This post has been edited by silviuAPR: May 13 2010, 12:44 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
silviuAPR
post May 21 2010, 12:13 AM
Post #27


sofer
***

Group: Membri
Posts: 52
Joined: 9-March 10
Member No.: 124.550



Super oferte la toate produsele APR ! !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
silviuAPR
post Jun 15 2010, 09:32 PM
Post #28


sofer
***

Group: Membri
Posts: 52
Joined: 9-March 10
Member No.: 124.550



Incepe perioada de reduceri si oferte promotionale ! Tineti aproape !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Dec 21 2010, 10:39 PM
Post #29


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



Am gasit ceva interesant legat de tunerul APR:
http://forums.vwvortex.com/showthread.php?915672


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 05:05 PM