IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

manual utilizare sportrak

This topic is about manual utilizare sportrak, the author, ION-VIRGIL, wrote about: Va rog daca ma puteti ajuta cu un manual de utizare (lb engleza ) pentru un Daihatsu sportrak elx II/fabricatie 1996 2 usi , hard top....cred ca are m ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> manual utilizare sportrak
ION-VIRGIL
post Nov 2 2009, 12:03 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 2-November 09
From: bucuresti
Member No.: 121.744



Va rog daca ma puteti ajuta cu un manual de utizare (lb engleza ) pentru un Daihatsu sportrak elx II/fabricatie 1996 2 usi , hard top....cred ca are multe in comun cu ferozza II ,rocky
multumesc anticipat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Winter1966
post Nov 5 2009, 10:44 AM
Post #2


sofer
***

Group: Membri
Posts: 71
Joined: 13-October 07
Member No.: 115.082



QUOTE (ION-VIRGIL @ Nov 2 2009, 12:03 PM) *
Va rog daca ma puteti ajuta cu un manual de utizare (lb engleza ) pentru un Daihatsu sportrak elx II/fabricatie 1996 2 usi , hard top....cred ca are multe in comun cu ferozza II ,rocky
multumesc anticipat


PAi este acelasi lucru. Doar denumirea comerciala, in general in UK a fost cunoscuta ca si Sportrak.
Eu am un manual gasit pe internet. Am si Feroza, doar ca e mai batrana. Manualul face referire la modelele australiene, insa de fapt cuprinde cam tot. Nu l-am citit atent pentru ca a mea este mult mai cheala.
Dimensiunea manualului este undeva pe la 5 Mb. Si mai am si manualele de reparatie.Eventual exista un site warfs al asociatiei mondiale al detinatorilor de feroza si sportrak, unde gasesti manuale.Daca nu, da-mi un PM cu adresa de email si incep sa ti -le trimit, in limita timpului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ION-VIRGIL
post Nov 5 2009, 11:15 AM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 2-November 09
From: bucuresti
Member No.: 121.744



QUOTE (Winter1966 @ Nov 5 2009, 10:44 AM) *
QUOTE (ION-VIRGIL @ Nov 2 2009, 12:03 PM) *
Va rog daca ma puteti ajuta cu un manual de utizare (lb engleza ) pentru un Daihatsu sportrak elx II/fabricatie 1996 2 usi , hard top....cred ca are multe in comun cu ferozza II ,rocky
multumesc anticipat


PAi este acelasi lucru. Doar denumirea comerciala, in general in UK a fost cunoscuta ca si Sportrak.
Eu am un manual gasit pe internet. Am si Feroza, doar ca e mai batrana. Manualul face referire la modelele australiene, insa de fapt cuprinde cam tot. Nu l-am citit atent pentru ca a mea este mult mai cheala.
Dimensiunea manualului este undeva pe la 5 Mb. Si mai am si manualele de reparatie.Eventual exista un site warfs al asociatiei mondiale al detinatorilor de feroza si sportrak, unde gasesti manuale.Daca nu, da-mi un PM cu adresa de email si incep sa ti -le trimit, in limita timpului.


Multumesc pentru amabilitate si in masura timpului de care dispui te rog sa imi trimiti ce materiale consideri utile pe adresa virgil_dur@yahoo.com

Multumesc inca o data si daca mai procur si eu ceva din ANGLIA unde am rugat pe cineva sa ma ajute o sa-ti trimit si eu

Virgil
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:57 PM