IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Rover 25 / 200

This topic is about Rover 25 / 200, the author, AndreiM, wrote about: Salut, De ceva vreme caut sa-mi iau o masina (undeva la maxim 4000 euro). Si din tot ce am vazut, cel mai mult mi-a placut un Rover 25, sau, cum am va ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Rover 25 / 200
AndreiM
post Oct 12 2008, 09:43 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 12-October 08
Member No.: 118.232



Salut,

De ceva vreme caut sa-mi iau o masina (undeva la maxim 4000 euro). Si din tot ce am vazut, cel mai mult mi-a placut un Rover 25, sau, cum am vazut mai recent, varianta fara facelift (200, parca). Am vazut cateva modele, mai ales pe mobile.de, si mi-au placut (mai ales 25, cu faceliftul ala, arata foarte agresiv, spre deosebire de un Peugeot 206, care ar fi din aceeasi clasa), si ca aspect, si ca dotari.

Ideea este: se merita sa cumpar? La un asemenea model, din jurul anului 2000, sunt probleme frecvente? Sa ma feresc de ceva anume? De asemenea, in poze e una, dar... e loc in masinuta asta? Eu am 1.90, mi-e frica sa nu fiu prea inghesuit in ea...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zagreek
post Oct 21 2008, 05:58 PM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 29-September 08
Member No.: 118.074



eu am rover streetwise, care e cam aceeasi chestie cu 25 la interior...
seful meu care are peste 1.90 are un 25, dar acuma si-a luat alta si a lasat 25-ul pt alt membru al familiei;nu cred ca a avut pb sa nu incapa, doar ca in spatele lui stateai mai greu;
altfel, masina este destul de buna...eu la inceput am avut emotii din cauza intretinerii(credeam ca nu o sa gasesc piese), dar nu am avut pb...
daca ar fi sa mai imi iau o alta masina sh m-as gandi si la rover, dar unul diesel, pr ca benzina consuma destul de mult pt clasa mica.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 04:13 PM