IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Suzuki Ignis Lovit

This topic is about Suzuki Ignis Lovit, the author, sandor-csaba, wrote about: QUOTE (raduob Feb 13 2008, 0705 PM) salut ... sa prezentam produsul final ... caut niste proiectoare poate are idee cineva de ceva ieftin .. de asenem ... To read more just scroll down

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Suzuki Ignis Lovit, reparatie si probleme reparatie ignis
sandor-csaba
post Apr 14 2008, 08:59 PM
Post #41


sofer
***

Group: Membri
Posts: 93
Joined: 27-January 08
From: satu-mare
Member No.: 116.190



QUOTE (raduob @ Feb 13 2008, 07:05 PM) *
salut ... sa prezentam produsul final ... caut niste proiectoare poate are idee cineva de ceva ieftin .. de asenemi pt cei care vor sa traga un ochi daca in spatele proiectoarelor mai exista o contraaripa ... nu cea de sub aripa .. cumva daca mai e inca una sub bara .. si cine vinde niste capace de suzuki din astea originale pe 14 .. am doua smile.gif poate le mai are cineva descompletate .. astept pareri

salut si bun venit in rindul suzukarilor.s-o stapinesti sanatos fara evenimente!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sandor-csaba
post Apr 14 2008, 09:05 PM
Post #42


sofer
***

Group: Membri
Posts: 93
Joined: 27-January 08
From: satu-mare
Member No.: 116.190



QUOTE (raduob @ Feb 13 2008, 07:05 PM) *
salut ... sa prezentam produsul final ... caut niste proiectoare poate are idee cineva de ceva ieftin .. de asenemi pt cei care vor sa traga un ochi daca in spatele proiectoarelor mai exista o contraaripa ... nu cea de sub aripa .. cumva daca mai e inca una sub bara .. si cine vinde niste capace de suzuki din astea originale pe 14 .. am doua smile.gif poate le mai are cineva descompletate .. astept pareri

niste proiectoare m-ar interesa si pe mine pentru asta:
Attached File(s)
Attached File  _DSC_0090.jpg ( 79.57K ) Number of downloads: 20
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tbandrei
post Apr 15 2008, 08:14 AM
Post #43


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 14-April 08
Member No.: 116.913



QUOTE (sandor-csaba @ Apr 14 2008, 08:05 PM) *
QUOTE (raduob @ Feb 13 2008, 07:05 PM) *
salut ... sa prezentam produsul final ... caut niste proiectoare poate are idee cineva de ceva ieftin .. de asenemi pt cei care vor sa traga un ochi daca in spatele proiectoarelor mai exista o contraaripa ... nu cea de sub aripa .. cumva daca mai e inca una sub bara .. si cine vinde niste capace de suzuki din astea originale pe 14 .. am doua smile.gif poate le mai are cineva descompletate .. astept pareri

niste proiectoare m-ar interesa si pe mine pentru asta:

mi-a ramas mie unul intreg daca nu amandoua dar cred ca o sa iti trbuiasca supotii de sustinere ... sa ajung cu masina la casco sa vad ce si cum zic aia ...pana la urma poti sa imi zici si mie suma totala la cat te-a dus sa reconditionezi masina ???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
raduob
post May 2 2008, 03:17 PM
Post #44


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 18
Joined: 20-November 07
Member No.: 115.532



[
mi-a ramas mie unul intreg daca nu amandoua dar cred ca o sa iti trbuiasca supotii de sustinere ... sa ajung cu masina la casco sa vad ce si cum zic aia ...pana la urma poti sa imi zici si mie suma totala la cat te-a dus sa reconditionezi masina ???
[/quote]
salut ... masina cam in jur de 5500 de euro cu tot cu jantele de aliaj .. acum vreau sa-i fac schimb de ulei si placute ca's pe duca ... daca ai proiectoarele alea smile.gif ... sunt multumit de masina ... consum am socotit cam 6% mediu ... cu un plin pe care il fac cu benzina de 95 cu 135 de lei 35 d elitri nu pricep de ce intra numai atat fac 550 de km ... in afara de cauciucurile joase si de gropile din Romania e totul bine ... mai zdrangane cate ceva dar na ... am deja 5000 de km cu ea si sunt multumit .. si mi se pare un pic cam galagioasa .. ajung eu si al izolat ..acu vrea sa iau niste cauciucuri mai inalte si sa-i schimb consumabilele ..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Florin50070
post May 2 2008, 06:43 PM
Post #45


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 280
Joined: 29-June 05
From: Baia Mare (Maramures)
Member No.: 50.063



CITAT(raduob @ May 2 2008, 03:17 PM) *
35 d elitri nu pricep de ce intra numai atat fac 550 de km ...


pentru ca atunci cand se aprinde beculetul galben mai ai inauntru diferenta de benzina pana la 41 de l (vol rezervor) (s-a discutat pe aici in alt topic) smile.gif

This post has been edited by Florin50070: May 2 2008, 06:46 PM


--------------------
Suzuki Ignis 1.3 GLX++++
Go to the top of the page
 
+Quote Post
raduob
post May 3 2008, 08:34 AM
Post #46


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 18
Joined: 20-November 07
Member No.: 115.532



QUOTE (Florin50070 @ May 2 2008, 07:43 PM) *
QUOTE (raduob @ May 2 2008, 03:17 PM) *
35 d elitri nu pricep de ce intra numai atat fac 550 de km ...


pentru ca atunci cand se aprinde beculetul galben mai ai inauntru diferenta de benzina pana la 41 de l (vol rezervor) (s-a discutat pe aici in alt topic) smile.gif

Deci nu de cand se aprinde becul galben ... de cand era indicatorul de benzina dupa linia rosie si aia alba de contur .. mai avea un pic si se dadea peste cap .. bine ca nu am mai fortat decat un pic ca sa zic asa sa pun benzina dupa ce mi-o sarit siguranta de la pompa ... ma rog .. nu mi se pare prea realist indicatorul ala ... merge mult si bine si totul e ok si dupa ce urc un deal constat ca o scazut o bucata buna ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aguu
post Jan 14 2012, 08:23 PM
Post #47


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 14-January 12
Member No.: 136.950



QUOTE (raduob @ Mar 8 2008, 05:59 PM) *
pai nu neaparat sa o tunez .. dar macar sa arate ca cea din prima poza yes.gif


Bravo. Ai facut treaba buna cu masina. Ador jentile. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 01:47 AM