IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

kia shuma 2 este buna?

This topic is about kia shuma 2 este buna?, the author, florin106444, wrote about: are cineva de vanzare o kia shuma 2 si nu stiu ce sa fac sa o cumpar sau nu.cunosc f putine despre aceasta masina.ma poate ajuta cineva cu cateva info ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> kia shuma 2 este buna?
florin106444
post May 19 2007, 05:44 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 7
Joined: 18-May 07
From: slatina
Member No.: 106.437



are cineva de vanzare o kia shuma 2 si nu stiu ce sa fac sa o cumpar sau nu.cunosc f putine despre aceasta masina.ma poate ajuta cineva cu cateva informatii despre ea avantaje si dezavantaje,masina in sine daca este reusita din fabrica si altele.va multumesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sergiu-19
post May 19 2007, 08:52 PM
Post #2


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 16
Joined: 18-March 03
From: Bucuresti
Member No.: 10.461



Trompeta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adi45619
post Jun 6 2007, 10:31 AM
Post #3


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 267
Joined: 27-April 05
From: Turnu Severin
Member No.: 45.612



Am avut o Kia Shuma II vreo 2 ani si s-a comportat bine. Ca sa ai un termen de comparatie, seamana cu Nubira doar ca are finisaje mai bune in interior si are frane pe disc si la rotile din spate. Plus chestii de detaliu dar care fac diferenta cu alte masini, cum ar fi suport lombar. Consuma mai mult comparativ cu dieselul pe care il am acum dar nu consuma mai mult decat alte masini cu motot de 1,6 si 16v.
S-a stricat la ea debitmetrul de aer pe care l-am inlocuit. In rest nu am avut probleme.


--------------------
C220
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 05:01 PM