IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Service Citroen C1

This topic is about Service Citroen C1, the author, Dan103066, wrote about: Am cumparat un Citroen C1 anul trecut in mai.Trecand peste faptul ca am asteptat 3 luni ca sa vina masina, pot spune ca e o masina acceptabila compara ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Service Citroen C1
Dan103066
post Apr 2 2007, 10:00 AM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 1-April 07
From: Bucuresti
Member No.: 103.059



Am cumparat un Citroen C1 anul trecut in mai.Trecand peste faptul ca am asteptat 3 luni ca sa vina masina, pot spune ca e o masina acceptabila comparativ cu altele din clasa ei.Problema aparuta a fost la service si sper ca exista cineva care ma poate ajuta.Masina a fost lovita la inceputul lui ianuarie si am fost cu ea la un service din tara.Am asteptat pentru o usa si bara din fata pana dupa mijlocul lui martie ca sa vine piesele.Enorm de mult timp pentru o firma precum Citroenul.Partea frumoasa s-a intamplat la sosirea facturii pentru usa.Mentionez ca era lovita doar tabla,geamul si mecanismele din interior erau intacte.Factura suna cam asa:
1400 ron usa
1700 ron manopera
700 ron vopsitul
800 ron alte mici cheltuieli

Voua cum vi se par aceste preturi?Si faptul ca am asteptat aproape 3 luni dupa piese?Si ce se intampla in cazul in care asigurarea nu e de acord cu plata facturii?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 03:24 PM