IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Furturi de pe masini noi? Simode, Peugeot 206.

This topic is about Furturi de pe masini noi? Simode, Peugeot 206., the author, G87730, wrote about: Furturi de pe masini noi? Simode, Peugeot 206. Aveti informatii ceva? Vreau sa imi spuneti daca ati patito careva. Imi iau un peugeot 206 de la simode ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Furturi de pe masini noi? Simode, Peugeot 206.
G87730
post Sep 21 2006, 04:29 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 20-September 06
From: Bucuresti
Member No.: 87.723



Furturi de pe masini noi? Simode, Peugeot 206. Aveti informatii ceva? Vreau sa imi spuneti daca ati patito careva. Imi iau un peugeot 206 de la simode si am inteles ca romanii astia jegosi mai fura dupa ele. Astept pareri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CatalinKRK
post Sep 21 2006, 04:51 PM
Post #2


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 246
Joined: 9-May 06
From: Bucuresti
Member No.: 76.054



In primul rand nu inteleg ce e simode asta? Eu n-am mai auzit... Hotii fura masini scumpe, mari si nemtesti (in ordinea asta) iar 206 nu prea se incadreaza la nicio categorie. Dupa agentul de asigurari (unde am facut polita mai demult) cele mai furate sunt clasa superioara (Audi, BMW, Mercedes).

Edit: Am citit total aiurea...ce sa se fure de pe masini noi? Casetofonul? Sau ce?


--------------------
Ford Mondeo 2003, 2.0 TDCi, 115 CP +20%/30%
I focking hate pikeys (a.k.a. aia din partidul ala PeNaL)!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G87730
post Sep 22 2006, 12:13 PM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 20-September 06
From: Bucuresti
Member No.: 87.723



Nu casetofonul ca pe ala nu il pot schimba, dar se pot fura boxe, faruri, tot felul de accesorii, si ma intrebam daca cineva a patito? Pe orice fel de masina. Pt ca de domne suntem romani si pana nu bagam vreascu, nu ne simtem bine. Le mai si lovesc astia, le mai cad si dupa rampa, si vorbesc in cunostiinta de cauza. PS feriti-va de opel craiova, de exemplu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 04:30 PM