IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

bautura la volan .....

This topic is about bautura la volan ....., the author, stefan_adrian, wrote about: Si eu am avut o mare problema dupa ce jucam fotbal. Dar am rezolvat-o. Acum facem cu schimbul . In fiecare joi( cand jucam) vin altii dintre noi cu ma ... To read more just scroll down

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> bautura la volan .....
Baby Blues
post Oct 7 2006, 11:24 AM
Post #61


Blues fan
******

Group: Membri
Posts: 2.976
Joined: 9-March 06
From: Blues country
Member No.: 70.361



Si eu am avut o mare problema dupa ce jucam fotbal. Dar am rezolvat-o. Acum facem cu schimbul . In fiecare joi( cand jucam) vin altii dintre noi cu masinile si facem prin rotatie. biggrin.gif


--------------------

________________________________
Audi A3 Sportback 2.0 TFSI

Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu.
Decat sa asculti blues la difuzoarele laptop-ului, mai bine dai manele la maxim. Esti mai castigat!

http://www.youtube.com/watch?v=6DJzH5vbL6s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rentzo
post Sep 19 2009, 02:35 PM
Post #62


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 10
Joined: 18-September 09
From: Bucuresti
Member No.: 120.920



Azi dimineata conduceam pe autostrada cand, intr-o doara, m-am uitat in stanga. Si ce mi-au vazut ochii ? Langa mine, intr-un BMW ultimul ragnet, nou si stralucitor, o femeie tanara si frumoasa, conducea cu 120 Km/ora. In acelasi timp se uita in oglinda, rujandu-se.
Mi-am intors privirea la drum si dupa cateva secunde am vazut-o din nou, depasindu-ma si continuand sa se fardeze.
E adevarat, eu sunt barbat curajos, dar ce facea ea m-a infricosat asa de tare incat aparatul electric de barbierit mi-a cazut din mana, peste mana dreapta in care tineam sandwichul, care la randul lui a cazut peste picioarele mele. M-am manjit tot de maioneza. Am incercat sa indrept volanul cu genunchiul si de atata zapaceala mi-a zburat telefonul mobil de la ureche si a cazut chiar in ceasca de cafea pe care o tineam intre picioare. Cafeaua fierbinte s-a imprastiat in toate directiile. Vai, ce arsuri am capatat pa ambele maini si pe... pantaloni. Cafeaua fierbinte mi-a stins si tigara, mi-a distrus celularul si mi-a intrerupt convorbirea care era intr-adevar, dar intr-adevar IMPORTANTA!!
Cine dracu' le-a dat voie femeilor sa conduca?



Go to the top of the page
 
+Quote Post
AZAZEL
post Sep 20 2009, 09:00 AM
Post #63


TeDeI-st cocalar
******

Group: Membri
Posts: 3.956
Joined: 30-May 05
From: Bucuresti (Romania)
Member No.: 48.029



poanta asta a tot circulat pe net.
rentzo ai uitat ghilimelele.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rentzo
post Sep 20 2009, 09:53 AM
Post #64


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 10
Joined: 18-September 09
From: Bucuresti
Member No.: 120.920



QUOTE (AZAZEL @ Sep 19 2009, 10:00 PM) *
poanta asta a tot circulat pe net.
rentzo ai uitat ghilimelele.

Scuze , le pun acum ................... " "
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 12:21 PM