IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

mini.......cooper,morris,austin

This topic is about mini.......cooper,morris,austin, the author, gabriel cretu, wrote about: vad ca nimeni nu sparge gheata aici cu toate ca sunt printre cele mai dragute masini dupa parerea mea........ Voi incepa cu o intrebare.....este difer ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> mini.......cooper,morris,austin
gabriel cretu
post Jun 16 2006, 09:47 AM
Post #1


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 404
Joined: 23-January 06
From: Bucuresti
Member No.: 66.200



vad ca nimeni nu sparge gheata aici cu toate ca sunt printre cele mai dragute masini dupa parerea mea........
Voi incepa cu o intrebare.....este diferanta semnificativa intre ele? pe primele doua le-am mai vazut,am inteles ca BMW,le-ar fi luat,si le-ar motoriza.......nu stiu daca e adevarat........dar cu austin ce s-a intamplat? si intre cele doua cooper si morris care e "cea mai cea"? sau una este model de serie iar cealalta avand imbunatatiri are si alta denumire? oricum super frumoase masinutele,dar ca orice lucru frumos.......are un pret pe masura.....aaaaaaa sa nu uit am vazut relativ recent un film se numea 'jaf in stil italian' pentru fanii acestui model e de vazut........ biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daewoo_espero_tu...
post Oct 14 2009, 06:01 PM
Post #2


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 317
Joined: 19-April 08
From: vidra
Member No.: 116.937



In prezent brandul Mini este detinut de BMW, iar motorizarile masinilor Mini sunt marca BMW.


--------------------
GM Daewoo Espero 1.8 ohc ,70 kw ----designed by Bertone---
I love my Daewoo car...
Stim cu totii ca Espero este una dintre cele mai bune si mai frumoase masini ale anilor '90.
Sanatate si multa bafta tuturor Esperistilor!

Espero-pedia - totul despre Daewoo Espero !!!


GM Daewoo - new ways, always.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 10:23 AM