IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

LIANA

This topic is about LIANA, the author, menumorut, wrote about: stie careva locatia filtrului de polen la suzuki liana sau (ma gandesc eu ca la toate suzuki ar trebuii sa fie in acelasi loc)?si daca stiti careva va ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> LIANA, discutii despre liana
menumorut
post Aug 22 2008, 06:11 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 22-August 08
Member No.: 117.795



stie careva locatia filtrului de polen la suzuki liana sau (ma gandesc eu ca la toate suzuki ar trebuii sa fie in acelasi loc)?si daca stiti careva va rog o poza cu locatia daca se poate.va multumesc anticipat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ionel09
post Aug 23 2008, 11:05 AM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 17-August 08
Member No.: 117.767



QUOTE (menumorut @ Aug 22 2008, 05:11 PM) *
stie careva locatia filtrului de polen la suzuki liana sau (ma gandesc eu ca la toate suzuki ar trebuii sa fie in acelasi loc)?si daca stiti careva va rog o poza cu locatia daca se poate.va multumesc anticipat

Cum merge liana?parca ai benzinar..cam ce consum..si probleme ai cu ea?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menumorut
post Aug 24 2008, 06:27 PM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 22-August 08
Member No.: 117.795



sa sti ca sunt f multumit de ea.am fost putin in dubii cand am luat-o ca nu stiam ce iau dar acum pot sa spun ca e super.dotari,putere,consum(cam mare:).in oras imi ia cam 10 dar in afara am ramas uimit pt ca am incarcat-o cat de tare am putut(adica vreo 300 kg)si am scos un consum de 6,2 si pot spune ca am mers f mult cu a 2-a si a 3-a ca asa era drumul.in rest nu am avut nici o problema doar cu piesele pt ca nu prea se gasesc in tara si trebuie sa astept cam mult pana imi vin.aaaa...si mai am probleme cu mecanici ca nu stiu sa se uite la ea,nu au mai vazut asa ceva,de aia nu stiu unde e filtrul de polen.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ionel09
post Aug 25 2008, 09:06 PM
Post #4


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 17-August 08
Member No.: 117.767



QUOTE (menumorut @ Aug 24 2008, 04:27 PM) *
sa sti ca sunt f multumit de ea.am fost putin in dubii cand am luat-o ca nu stiam ce iau dar acum pot sa spun ca e super.dotari,putere,consum(cam mare:).in oras imi ia cam 10 dar in afara am ramas uimit pt ca am incarcat-o cat de tare am putut(adica vreo 300 kg)si am scos un consum de 6,2 si pot spune ca am mers f mult cu a 2-a si a 3-a ca asa era drumul.in rest nu am avut nici o problema doar cu piesele pt ca nu prea se gasesc in tara si trebuie sa astept cam mult pana imi vin.aaaa...si mai am probleme cu mecanici ca nu stiu sa se uite la ea,nu au mai vazut asa ceva,de aia nu stiu unde e filtrul de polen.

Ma bucur..si eu am o Liana diesel, pina acum fara probleme;sper sa fie cit de mult tot asa.Va salut.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 02:30 AM