IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Sara Motors Timisoara

This topic is about Sara Motors Timisoara, the author, Choixalacreme, wrote about: SARA si-a spalat , in sfarsit, pacatele , fata de mine cel putin. Toata lauda pt. seful de Service de la SARA. Masina mea are, in final, de toate. Cam ... To read more just scroll down

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Sara Motors Timisoara
Choixalacreme
post Mar 18 2007, 03:34 PM
Post #41


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 183
Joined: 14-March 06
From: Bucuresti
Member No.: 70.778



SARA si-a spalat , in sfarsit, pacatele , fata de mine cel putin.
Toata lauda pt. seful de Service de la SARA.
Masina mea are, in final, de toate. Cam lunga asteptarea, dar traim in RO.


--------------------
======================
Grand Vitara 1.9 DDIS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
igor_tm
post May 2 2007, 10:55 PM
Post #42


sofer
***

Group: Membri
Posts: 62
Joined: 17-March 06
From: Timisoara
Member No.: 71.015



QUOTE(Florin98933)
Eu ma gandesc la UN SX4 ..da citind atatea despre SARA ... parca imi bag picioarele in Suzuki ....sau in RO ..ca doar nu e Suzuki de vina ...

Nu a incercat nimeni sa ia masina din HU? Am cautat pe net, se pare ca in Hu e ceva mai scumpa (aprox. 18 000 E in loc de 17 000) ... acum vreau sa vad chiar la Szeged ... ce si cum e pretu si care e diferenta daca o iau din RO sau din HU.


Te-ai decis la SX4? L-ai cumparat? Ce se aude de Ungaria? Si pe mine ma bate gandul sa merg la Szeged...


--------------------
Tot ce-i genial e simplu. Einstein
Go to the top of the page
 
+Quote Post
igor_tm
post May 2 2007, 11:11 PM
Post #43


sofer
***

Group: Membri
Posts: 62
Joined: 17-March 06
From: Timisoara
Member No.: 71.015



Si cate ceva despre Sara...

Eu n-am avut probleme cu Sara, in 2001 cand am luat Swift-ul (model vechi) mi-au dat ceea ce am comandat, tipul de la vanzari pot sa zic ca m-a initiat in credite bancare, a avut rabdare arigato.gif (pacat, a plecat de la Sara). Termenul de livrare a fost respectat, ba chiar masina a venit mai devreme cu o saptamana blush.gif , oi fi eu special :angel: (de fapt era promotie, vechiul Swift se scoate din productie si probabil il aveau pe undeva pe stoc).

Cand am avut probleme ma programam si culmea, respectau programul.

Unica remarca, mi se par scumpe serviciile lor, in comparatie cu alte masini. Revizia de la 30 000 km m-a costat in jur de 700 ron, zic eu ca-i multisor. Subscriu si eu la feedback-ul ca seful de la Service ii de treaba, ai cu cine discuta, omu' nu bate campii, daca zice si face.

Ma bate gandul sa dau Swift-ul si sa imi iau un SX4, dar cand vad prin ce ati trecut cu comenzile, si mai ales ca se uita parti componenete, imi vine sa ma duc la unguri, chiar daca ii mai scump macar "economisesc" ceva nervi si frustratie ca isi bate joc cineva de mine pe banii mei.


--------------------
Tot ce-i genial e simplu. Einstein
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elims
post Jul 27 2011, 08:29 PM
Post #44


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 27-July 11
Member No.: 135.047



QUOTE (Vlad87847 @ Sep 22 2006, 03:09 PM) *
si eu am avut foarte multe probleme cu nesimtitii astia ! .. cred ca reprezentantii de vaznari de la Sara motors dau un test de idiotenie inainte sa se angajeze ! ... am 4 masini personale si inca 20 luate pe firma dar bataie de joc in halul asta de mare nu am vazut in viata mea ! mi-ati dat o idee nemaipomenita ! desi i-am injurat destul anul trecut cand mi-am cumparat masina de la ei, o sa-i dau in judecata .. sa le fie invatare de minte ! toti incompetentii ajung sa-si bata joc de tine ... eu vroiam sa ma duc pana la Timisoara sa-i dau o mama de bataie pacaliciului ala ... numai pentru cat am pierdut timpul cu el ... ba il gaseam la telefon ba avea telefonul inchis .. parca era vedeta ! si asa mi-am propus sa-mi acord un concediu luna viitoare ... o sa ma ocup personal de pacalicii de la Sara Motors !



i-ati dat in judecata pana la urma? cum a fost?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariustom
post Jul 28 2011, 08:39 AM
Post #45


Păcat de acest forum ...
******

Group: Moderator
Posts: 4.288
Joined: 26-March 05
From: D
Member No.: 43.171



offtopic.gif Nu te supăra, dar mesajul a fost postat în ... 2006 iar din acea zi, 22.09 nu a mai intrat pe forum, lucru verificabil în profilul său smile.gif
ninja.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:00 AM