IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

TENIS

This topic is about TENIS, the author, T u d o r , wrote about: Hehehe... m-am bucurat nespus, il prefer de 1000 de ori pe Federer lui Nadal. Prefer fantezia si talentul lui si mai putin jocul mecanic, perfect al l ... To read more just scroll down

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> TENIS, clasamente, turnee, jucatori, etc.
T u d o r
post Nov 30 2010, 11:42 PM
Post #61


Membru destul de avansat
******

Group: Moderator
Posts: 8.813
Joined: 10-October 05
From: Ramnicu Valcea (Valcea)
Member No.: 57.984



Hehehe... m-am bucurat nespus, il prefer de 1000 de ori pe Federer lui Nadal. Prefer fantezia si talentul lui si mai putin jocul mecanic, perfect al lui Rafa. Usurinta cu care Federer loveste mingea m-a incantat totdeauna.

Ok, enough about Federer, let's talk about me. biggrin.gif M-am mutat cu tenisul, acum am doua zile intr-un balon cu aer cald (o infectie, un teren de zgura care seamana cu pamantul batatorit neuniform, slab iluminat si cu temperatura interioara undeva la + 2-3 grade peste ce e afara) si una in sala. Ocazie cu care nu mai jucam mai nimic pe niciuna dintre suprafete. Mi-a mancat sufletul schimbarea continua de viteza, mod de a sari si iluminare. Asteptam cu nerabdare primavara sa ne intoarcem pe terenul de zgura adevarata.


--------------------
Honda Accord 2.0 Executive Premium White

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Baby Blues
post Dec 1 2010, 09:11 AM
Post #62


Blues fan
******

Group: Membri
Posts: 2.976
Joined: 9-March 06
From: Blues country
Member No.: 70.361



Mda si eu astept sa vin primavara. DIn fericire s- deschis si la noi un centru mai mare cu terenuri, specializat in tenis, cu scoala pentru cei mici, se proiecteaza si- un bar, terasa, etc. Din fericire s-a facut si-un balon dar cu dimensiuni foarte mici ce te incomodeaza in lovitura. De asemenea senzatia este aiurea deoarece parca te apasa distanta mica. Oricum ideea este apreciabila iar curajul de-a deschide un centru pentru tenis intr-o lume in care fotbalulul in Romania aduce numai neperformanta si oameni de nimic, idolatrizati de masa amorfa de babuini. Din pacate terenurile se afla exact pe centura orasului si zgomotul facut de camioanele care trec pe langa terenuri, taie din placerea tenisului care ar trebui sa te relaxeze. De asemenea langa centru exista si-o vulcanizare pentru tir-urir care iti pune nervii la incercare.
Si eu astept primavara cand o sa pot din nou sa respir aer curat la Monteoru si-o sa ma relaxez in liniste jucand tenis dupa o zi de munca. Placerea de-a bea o bere dupa tenis in aer curat face cat un concediu. biggrin.gif

Cam aici joc eu tenis in anotimpurile calde:
http://www.eurobookings.com/sarata-monteor...m_type=remember

Relaxant, nu? biggrin.gif


--------------------

________________________________
Audi A3 Sportback 2.0 TFSI

Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu.
Decat sa asculti blues la difuzoarele laptop-ului, mai bine dai manele la maxim. Esti mai castigat!

http://www.youtube.com/watch?v=6DJzH5vbL6s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
T u d o r
post Dec 1 2010, 11:59 AM
Post #63


Membru destul de avansat
******

Group: Moderator
Posts: 8.813
Joined: 10-October 05
From: Ramnicu Valcea (Valcea)
Member No.: 57.984



Arata frumos. smile.gif

Poate organizam o ciorba de burta prin primavara, ce zici?


--------------------
Honda Accord 2.0 Executive Premium White

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Baby Blues
post Dec 2 2010, 12:26 AM
Post #64


Blues fan
******

Group: Membri
Posts: 2.976
Joined: 9-March 06
From: Blues country
Member No.: 70.361



Eu am mai facut odata invitatia dar pana la urma s-a ales praful. O refacem si ne apucam de treaba biggrin.gif Eu zic sa ne apucam de facut un ciolan la cazan si o pastrama la gratar, ca ciorba de burta mananc mai mereu pe la restaurante. biggrin.gif Auzi la el : vine la noi si mananca ciorba de burta tongue.gif banned.gif


--------------------

________________________________
Audi A3 Sportback 2.0 TFSI

Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu.
Decat sa asculti blues la difuzoarele laptop-ului, mai bine dai manele la maxim. Esti mai castigat!

http://www.youtube.com/watch?v=6DJzH5vbL6s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
T u d o r
post Dec 2 2010, 12:46 AM
Post #65


Membru destul de avansat
******

Group: Moderator
Posts: 8.813
Joined: 10-October 05
From: Ramnicu Valcea (Valcea)
Member No.: 57.984



Era o formulare, si eu sunt satul de burti. biggrin.gif


--------------------
Honda Accord 2.0 Executive Premium White

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Baby Blues
post Dec 4 2010, 01:09 AM
Post #66


Blues fan
******

Group: Membri
Posts: 2.976
Joined: 9-March 06
From: Blues country
Member No.: 70.361



QUOTE ( T u d o r @ Dec 2 2010, 12:46 AM) *
Era o formulare, si eu sunt satul de burti. biggrin.gif

Mi-am dat seama rolleyes.gif


--------------------

________________________________
Audi A3 Sportback 2.0 TFSI

Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu.
Decat sa asculti blues la difuzoarele laptop-ului, mai bine dai manele la maxim. Esti mai castigat!

http://www.youtube.com/watch?v=6DJzH5vbL6s
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 07:00 AM