IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Romania la JO 2008

This topic is about Romania la JO 2008, the author, klm, wrote about: Laureatii olimpiadelor internationale din Iasi au primit 3 crizanteme si un tricou inscriptionat pe cand fotbalistii echipei de fotbal Poli Iasi au ca ... To read more just scroll down

6 Pages V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Romania la JO 2008, born to be number 1
klm
post Sep 26 2008, 08:23 AM
Post #101


Asa?!
******

Group: Membri
Posts: 3.821
Joined: 10-January 08
From: Galati
Member No.: 116.021



Laureatii olimpiadelor internationale din Iasi au primit 3 crizanteme si un tricou inscriptionat pe cand fotbalistii echipei de fotbal Poli Iasi au cate o prima de 3-600E pentru fiecare victorie, OKE?
Deci, copii, lasati drq mi, ti, ne, le, sinX, acordul subiect-predicat si apucati-va de fotbal.


--------------------
"Ai, n-ai mingea, tragi la poarta!" - Mircea Radulescu

Nu mai fumez
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alex-F1
post Sep 26 2008, 09:26 PM
Post #102


THE GODFATHER
******

Group: Membri
Posts: 3.845
Joined: 8-August 04
From: Timisoara
Member No.: 30.528



Al meu ficior (2 ani si o luna) bate mingea de mama focului de cand a inceput sa mearga pe picioare.....in vreun magazin, daca prinde o minge in vreun cos la nivelul lui, o ia si-o degajeaza peste 2 rafturi cat ai clipi.....sapt. trecuta a nimerit una de baschet..... laugh.gif .....a ramas uimit cat e de grea, dar tot i-a tras un sut, barem 1 metru biggrin.gif Deci daca o tine in ritmul asta, io-l dau la fotbal.....avem club cu stadion la 300m de casa....speram sa fie la fel de banoasa meseria asta si peste vreo 15-20 de ani..... whistling.gif


--------------------
VW Passat 1.9 TDI sedan 155 CP / 378 Nm pe dyno

>>> RACING IS IN MY BLOOD <<< (dar nu cu Passat-ul)

"Cei cu adevarat cunoscatori, nu vor putea uita faptul ca, masinile bune, fiabile si mai ales corecte fata de client, la banii platiti pt. ele, nu se mai fac din 2004 la 95% din brandurile lumii" (by DORU, 2009)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 05:14 PM