IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reparatie si vopsitorie auto pe polita casco Astra

This topic is about Reparatie si vopsitorie auto pe polita casco Astra, the author, valentincarabus, wrote about: Buna, Am auzit un zvon cum ca asiguratorul Astra nu mai despagubeste. Eu am o polita casco la ei si de curand am avut un incident in urma caruia masin ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Reparatie si vopsitorie auto pe polita casco Astra
valentincarabus
post Jul 16 2014, 01:31 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 7-July 14
Member No.: 144.381



Buna,
Am auzit un zvon cum ca asiguratorul Astra nu mai despagubeste. Eu am o polita casco la ei si de curand am avut un incident in urma caruia masina mea a fost putin sifonata. Am cautat un service la care sa duc masina si sa nu am probleme cu despagubirea. Am gasit un Service Auto in Pipera care a colaborat excelent cu cei de la Astra si masina mea a fost reparata in cateva zile. In plus, acest service foloseste o noua tehnica de vopsire cu produse STANDOX care vreau sa spun ca arata foarte bine. Eu am fost foarte multumit de cum a decurs colaborarea si de cum arata si merge masina dupa interventie si de aceea vreau sa recomand acest service si sa le spun celor care au polita casco la Astra sa nu-si faca probleme ca nu vor fi despagubiti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 01:08 AM