IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Service Prestagent Craiova

This topic is about Service Prestagent Craiova, the author, Daniumfcv, wrote about: -Adaos comercial intre 0 - 100 % atentie ca nu scrie decat mic deasupra casieriei (pe un hol mic, dosit ) cand va duceti sa platiti -Munca de mantuial ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Service Prestagent Craiova, info
Daniumfcv
post Aug 18 2009, 11:59 PM
Post #1


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 268
Joined: 8-October 07
From: Craiova, RO
Member No.: 114.992



-Adaos comercial intre 0 - 100 % ! atentie ca nu scrie decat mic deasupra casieriei (pe un hol mic, dosit ) cand va duceti sa platiti !
-Munca de mantuiala ! mi-au schimbat parbrizul crapat cu altul zgariat! si l-au montat si prost de imi ploua in masina. Zgarietura am vazut-o prea tarziu ca sa le justific ca nu am facut-o eu
-Revizie Lancer X , 2.0 tdi , filtru ac, filtru aer, filtru ulei, filtru diesel, 5 l mobil 1 , 1 220 Ron
-Placute de frana la acelasi model 106 euro + tva setul de 2 bucati
-Scut metalic 650 Ron+ manopera
-Nu accepta sa le duci nici macar uleiul mobil 1 .. ca cica iti scot masina din garantie




--------------------
2008 Mitsubishi Lancer 2.0l DI-D 140 cp
ex 2006 Opel Astra G 1.4l Twinport 90 cp
Din 2006 .. pe drumurile Romaniei au murit 20 000 de persoane si alte 5 000 au fost foarte grav ranite.90 % din toate acestea s-au datorat vitezei excesive.Conduceti responsabil sau comandati-va crucea.Sursa este agentia MediaFax
First AID
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 01:07 PM