IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

E36 - 1.8is Coupe Motorsport Limited Edition

This topic is about E36 - 1.8is Coupe Motorsport Limited Edition, the author, adamjohnson, wrote about: Va salut, incep cu un scurt istoric al masinii, in 2006 m-am dus dupa ea in Germania am umblat vreo 6-7 zile dupa pisici , intram in banii vacii pe zi ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> E36 - 1.8is Coupe Motorsport Limited Edition
adamjohnson
post Jul 10 2016, 12:37 PM
Post #1


novice
**

Group: Membri
Posts: 20
Joined: 15-June 16
Member No.: 148.364



Va salut, incep cu un scurt istoric al masinii, in 2006 m-am dus dupa ea in Germania am umblat vreo 6-7 zile dupa pisici , intram in banii vacii pe zi ce trecea, ba pe benzina ,pe mincare, una alta , erau scumpe pisicile la vremea aia ,mai ales daca mai aveau si ceva pe ele. Plecasem cu o lista de 10- 12 masini de acasa , ba chiar vorbise cine ma asteptat acolo cu unii dintre ei ptr rezervare, nu am avut parte de niciuna din ele , ce imi aduc aminte cu placere, e ca cei mai multi dintre proprietari erau foarte sinceri in privinta istoricului masinii.
Intr-o seara am intrat intr-un internet caffe, si am vazut-o pe asta verde, era 5 dupaamiaza, am sunat , am vorbit, am plecat acolo la citeva sute de Km ,de la Dresda linga Frankfurt, am ajuns pe intuneric am dat o tura ,am dat banii ,si m-am culcat(in masina binenteles) a doua zi am facut actele, am scos numerele si m-am intors acasa, a fost cam 2 ani pe Bulgaria ,dupa in 2008 am dat 1200e si-am inscris-o.
Citeva poze mai vechi ...pentru inceput.
De la inceput vreau sa zic ,ca nu cred va fi un topic foarte activ, asta e si motivul pentru care am ezitat multa vreme, Daca atunci cind am luat masina eram danac , intre timp situatia s-a schimbat putin , nunta , copil ... prioritatile sunt altele. Numai bine

Tags: toyota camry 2016 nhap khau, xe tai dongben nhap khau, toyota altis 2016 nhap khau

This post has been edited by James Kilowatt: Jul 10 2016, 02:18 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 04:21 PM