IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Cainii vagabonzi, probleme/solutii/pareri

This topic is about Cainii vagabonzi, probleme/solutii/pareri, the author, krondet, wrote about: QUOTE (James Kilowatt May 29 2010, 1033 PM) Pe mine recent era sa ma haleasca o dihanie de caine care nu era deloc vagabond. Unu din ala interzis. ier ... To read more just scroll down

10 Pages V  « < 8 9 10  
Reply to this topicStart new topic
> Cainii vagabonzi, probleme/solutii/pareri
krondet
post Jun 20 2010, 04:21 PM
Post #181


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 460
Joined: 6-October 07
From: Galati
Member No.: 114.960



QUOTE (James Kilowatt @ May 29 2010, 10:33 PM) *
Pe mine recent era sa ma haleasca o dihanie de caine care nu era deloc vagabond. Unu' din ala interzis.


ieri a muscat-o pe mama soacra-mi geek.gif propria-i potaie, din curte, hranita de baba zi de zi....se pare ca "dragostea de caine" este o metafora, in contradictie cu interesul superior al animalului


--------------------
primul pas catre o masina, incepe cu o Dacie
aventura continua cu SEAT IBIZA 1.4 85Cp
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Baby Blues
post Jun 25 2010, 07:43 AM
Post #182


Blues fan
******

Group: Membri
Posts: 2.976
Joined: 9-March 06
From: Blues country
Member No.: 70.361



Si eu am lovit la viata mea o mica gradina zoologica. Cu doua dintre lighioane am avut si pagube. Astfel, Opel Astra vs iepure, la viteza de 130 (Opel-ul) + 50-60 (iepurele) a rezultat bara cazuta la masina si decesul subit al urecheatului fara posibilitate de gatire la cuptor cu vin, datorita daunelor totale.
La viteza de 90 de km/h, Loganul a suferit pagube si mai mari la intalnirea cu-n urecheat, respectiv bara distrusa, radiator spart, ,etc, Concluzia mea a fost ca iepurii au capul cel mai tare (fara sa par morbid) deoarece acelasi Logan la o intalnire cu-n maidanez (marisor) n-a pierdut decat placuta de inmatriculare.
Cu Dacia 1310 am luat cativa caini care s-au comportat bine (cainii) , deoarece au intrat pe dedesubt si probabil n-au patit nimic deoarece au fugit schelalaind.
In ceeea ce priveste zburatoarele, cred ca puteam popula o voliera de dimensiuni considerabile. Pagube n-am suferit de la zburatoare dar cativa porumbei m-au cam speriat.


--------------------

________________________________
Audi A3 Sportback 2.0 TFSI

Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu.
Decat sa asculti blues la difuzoarele laptop-ului, mai bine dai manele la maxim. Esti mai castigat!

http://www.youtube.com/watch?v=6DJzH5vbL6s
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 8 9 10
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th May 2024 - 03:25 PM