IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Intrebare intrebatoare

This topic is about Intrebare intrebatoare, the author, Radu96290, wrote about: :wave: Sunt nou aici.Asadar si prin urmare trebuie sa ma prezint...in domeniul masinilor pe care le-am detinut pana in prezent.Am 21 de ani si am avut ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Intrebare intrebatoare
Radu96290
post Jan 9 2007, 11:54 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 4
Joined: 8-January 07
From: Oradea (Bihor)
Member No.: 96.283



:wave: Sunt nou aici.Asadar si prin urmare trebuie sa ma prezint...in domeniul masinilor pe care le-am detinut pana in prezent.Am 21 de ani si am avut pana acuma 3 masini si anume: 1.Renault 11 1.4 benzina masina f buna dupa parerea mea fiindca facea fata la o dacie generatie 2000 si renault-ul meu era din 84 o varsta cu mine respect, 2.peugeot 206 1.4 benzina 3 usi dar ce m-a deranjat la el e ca avea trapa panoramica care la inceput mi-a placut f mult pana am ajuns sa o urasc de moarte asadar... l-am vandut 3.Renault megane 2 bicorp 1.5 diesel (o detin in prezent) imi place masina numai nu stiu fratilor dar cred ca sant obsedat de benzina fiindca diesel-ul mi se pare... nush...parca motoru...nush... nu-mi place smile.gif. Si acuma dupa ce m-am prezentat as vrea si eu o parere.Vreau un peugeot 206 s16 pe care de altfel l-am si gasit si as vrea sa stiu daca distributia este pe lant sau pe curea si cam ce parere avetzi despre acesta masinutza.Astept parerile voastre. Cu respect
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 06:44 AM