IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Parcare aeroport Otopeni

This topic is about Parcare aeroport Otopeni, the author, kestor222, wrote about: Va salut, Trebuie sa plec din tara o saptamana, folosesc avionul si il iau de la Otopeni. Fiind din provincie o sa vin cu masina, intrebarea mea este ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Parcare aeroport Otopeni, parcare privata langa aeroportul Otopeni
kestor222
post Mar 7 2016, 05:38 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 7-March 16
Member No.: 147.899



Va salut,

Trebuie sa plec din tara o saptamana, folosesc avionul si il iau de la Otopeni. Fiind din provincie o sa vin cu masina, intrebarea mea este daca stiti vreun loc unde sa las masina in aceasta perioada. Din cate stiu, parcarea aeroportului Otopeni este destul de scumpa, asa ca ma gandesc sa apelez la o parcare particulara... sau ma gandeam sa las pe undeva masina, in parcarea la Kaufland, Billa, etc... ceva supermaket desta mare din apropiere.

Apoi am gasit pe internet ceva parcari particulare, care ofera servicii de transfer la aeroport, etc... Dar mi-e teama sa nu intampin ceva probleme, cu masina la returnare, sau ceva taxe ascunse. Am gasit acest site: Otopark parcare aeroport Otopeni Sunt ok? Sunt de incredere? Nu prea gasesc recenzii pe internet si mi teama sa nu fie false. Mentionez ca masina e destul de scumputa, asa ca vreau sa fie ok la intoarcere.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:50 PM