IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Service Mercedes pentru Sprinter in Bucuresti

This topic is about Service Mercedes pentru Sprinter in Bucuresti, the author, razvank5, wrote about: Salutare tuturor, in primul rand va doresc un Craciun linistit si implinirea tuturor dorintelor pe toate planurile. De curand mi-am achizitionat din G ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Service Mercedes pentru Sprinter in Bucuresti
razvank5
post Dec 26 2015, 04:18 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 26-December 15
Member No.: 147.501



Salutare tuturor,

in primul rand va doresc un Craciun linistit si implinirea tuturor dorintelor pe toate planurile.

De curand mi-am achizitionat din Germania un Mercedes Sprinter din 1997, model 208 D, 340.000km. Modelul este cel cu 6 locuri si bena deschisa scurta de 2,00m. Am venit cu masina pe roti din Germania si pot sa spun ca am ramas foarte placut surprins de cum poate merge o masina veche de aproape 20 ani, fara sa scartaie, sa zdrangane etc. :-)

Sunt la prima mea achizitie de autoutilitara pentru ca doresc sa incep o afacere in constructii pe cont propriu.

Rugamintea mea este, din experientele voastre, sa-mi recomandati un service in Bucuresti cu mecanici competenti, seriosi si de incredere unde pot face revizii, diagnoze, si eventuale reparatii, daca va fi cazul.

Am de gand sa nu dau acesta masina decat, probabil, dupa ce va implini varsta de 1.000.000 km :-)


Va multumesc,
Razvan
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:50 PM