IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

opel astra g cutie automata??????!!!???

This topic is about opel astra g cutie automata??????!!!???, the author, Dan71857, wrote about: va multumesc pentru toate raspunsurile voastre! le-am citit dar nu am vurt sa intervin pana nu stiam ceva sigur:( masina s-a vandut iar alta cu hidram ... To read more just scroll down

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> opel astra g cutie automata??????!!!???
Dan71857
post May 8 2006, 06:59 PM
Post #21


novice
**

Group: Membri
Posts: 31
Joined: 26-March 06
From: Bucuresti
Member No.: 71.850



va multumesc pentru toate raspunsurile voastre! le-am citit dar nu am vurt sa intervin pana nu stiam ceva sigur:( masina s-a vandut iar alta cu hidramata nu am mai gasit in romania .. pacat chiar mi-ar fi placut! oricum mi-au prins bine expunerile voastre si cred ca nu doar mie ( mai ales ca nu stiam prea multe despre cutiile automate)

multumesc inca o data


--------------------
Opel Corsa 1.3 CDTI - fabricatie 2004
44.000 km
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yo_SoRyNeL
post Jul 4 2015, 03:35 PM
Post #22


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 4-July 15
Member No.: 146.670



va salut. am si eu un opel astra g 2.0 dti din 2002 cu cutie automata. e inmatriculat pe bucuresti din 2008, nu are taxa platita. e masina de prim propietar in romania, o dau pentru ca m-am plictisit de ea..merge foarte bine, arata foarte bine, functioneaza totul pe ea. daca vreti sa o vedeti dati aici xxxxxxxxxxxxxx.

Nu ne place ca nu respecti o regula simpla: anunturile de vanzare se pun in aria dedicata !

This post has been edited by DORU: Jul 4 2015, 10:13 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 11:50 AM