IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Info Musa?

This topic is about Info Musa?, the author, zona, wrote about: Salutare Are cineva ceva informatii / experiente despre Lancia Musa? Am sunat la Auto Perugia si s-a balbait o domnisoara la telefon cum ca nu au asa ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Info Musa?
zona
post Feb 5 2008, 06:54 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 5-February 08
Member No.: 116.293



Salutare

Are cineva ceva informatii / experiente despre Lancia Musa? Am sunat la Auto Perugia si s-a balbait o domnisoara la telefon cum ca nu au asa ceva sau nu crede ca se mai fabrica dar revine ea cu un telefon. Singurul model pt care avea informatii era Y.
Banuiesc ca nu e o masina ieftina, stiu ca e construita pe sasiu de Idea + motoare Fiat. Ma mir ca s-a vandut doar una in Romania.
Chiar cred ca e o masina frumoasa pt segementul ei recomandata Doamnelor in primul rand.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Henry90720
post Feb 6 2008, 08:53 PM
Post #2


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 364
Joined: 24-October 06
From: Bucuresti
Member No.: 90.713



Si eu am incercat sa aflu cate ceva despre Musa si Idea de la dealerii Fiat/Alfa din Bucuresti.
Din pacate, dealerii sunt pe dinafara.
Mai mult, nici de pe forumul Fiat nu am aflat nimic (despre Idea). Cred ca sunt prea putini prin tara asta care sunt interesati de Lancia, din pacate.
Eu astept cu nerabdara noua Lancia Delta ... biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zona
post Feb 7 2008, 01:14 PM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 5-February 08
Member No.: 116.293



Si eu sunt foarte curios cum si ce va oferi Delta. Arata f bine in desenele aparute in presa.
Tin sa mentionez ca nu am primit niciun raspuns de la Auto Perugia si evident nu voi insista.
Raman neplacut surprins de insuccesul si dezinteresul vanzatorilor Lanciei in Romania.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sk1000mb
post Feb 26 2008, 04:40 PM
Post #4


novice
**

Group: Membri
Posts: 43
Joined: 12-December 07
From: bruxelles
Member No.: 115.781



QUOTE(zona @ Feb 7 2008, 12:14 PM) *
Si eu sunt foarte curios cum si ce va oferi Delta. Arata f bine in desenele aparute in presa.
Tin sa mentionez ca nu am primit niciun raspuns de la Auto Perugia si evident nu voi insista.
Raman neplacut surprins de insuccesul si dezinteresul vanzatorilor Lanciei in Romania.

momentan sint in italia, aici sint destul de multe, lancia e considerata marca de lux al celor de la fiat, sint destul de scumpe ca si ultimele fiat-uri insa se spune ca cresterile de pret se datoreaza cresterii calitatii. eu am avut o lancia dedra si am fost super multumit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:27 PM