IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Pronosticul rezultatelor lui Schumacher

This topic is about Pronosticul rezultatelor lui Schumacher, the author, azazel1, wrote about: am mai citit acum din posturile fanilor de pe acest topic si mi se par atat de amuzante. exact cum estimam, daca venea in 2009 pt 7 curse la ferrari, ... To read more just scroll down

11 Pages V  « < 9 10 11  
Reply to this topicStart new topic
> Pronosticul rezultatelor lui Schumacher
rezulate
cate curse va castiga in 2010?
0 [ 4 ] ** [25.00%]
intre 1 si 5 [ 7 ] ** [43.75%]
intre 6 si 10 [ 5 ] ** [31.25%]
peste 10 [ 0 ] ** [0.00%]
de cate ori va urca pe podium in 2010 (inclusiv victoriile)?
0 [ 3 ] ** [18.75%]
intre 1 si 5 [ 4 ] ** [25.00%]
intre 6 si 10 [ 5 ] ** [31.25%]
peste 10 [ 4 ] ** [25.00%]
va deveni campion in 2010?
da [ 5 ] ** [31.25%]
nu [ 11 ] ** [68.75%]
Total Votes: 16
Guests cannot vote 
azazel1
post Mar 8 2012, 09:34 AM
Post #201


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 118
Joined: 8-November 11
Member No.: 136.094



am mai citit acum din posturile fanilor de pe acest topic si mi se par atat de amuzante.

exact cum estimam, daca venea in 2009 pt 7 curse la ferrari, era la nivelul lui badoer deoarece logica spune ca nu are cum sa fie altfel. nu poti sa trezesti din pat pe cineva si sa il pui la volanul unei masini, indiferent cine a fost el pe vremuri.
naivii normal ca credeau altceva.

faptul ca nu a venit sa conduca in 20009 pt ferrari in 7 curse cred ca a fost cel mai intelept lucru pe care l-a facut msc in cariera lui.
atat de greu de condus era acel ferrari in 2009 incat nici macar fisichella care era pilot in activitate, pilot ce a plecat din pole position cu un force india la spa, fix cu o cursa inainte de a trece la ferrari, nu a putut sa faca altceva cu masina aia decat sa se faca de ras.

cum putea cineva sa creada ca va putea msc in 2009 in 7 curse sa ia macar un punct? altii spuneau ca poate urca pe podium, altii se gandeau ca poate lua cel putin o victorie cand de fapt orice pilot fara o masina buna nu este decat o marioneta iar daca ai si 3 ani de inactivitate nu poti fi altceva decat buffon de circ.

auzi, dar de ce nu dezvolta MSC mercedesul ala sa il puna la punct? ca doar spuneati ca el stie si poate. de ce nu face ceva ce voi sustineti ca stie sa faca f bine?
adica daca el este atat de bun si a castigat atat de multe campionate pt ca el era exceptional si nu masina ce o conducea , de ce nu poate acum sa faca nimic ? chiar nu are nici o logica.

de ce acum nu castiga msc sau macar nu urca pe podium ?

ce mi s-a parut f tare a fost ca rosberg intr-un interviu a spus ca cel mai dificil coechiper ce l-a avut pana acum a fost webber la williams.

This post has been edited by azazel1: Mar 8 2012, 09:37 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  « < 9 10 11
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 08:37 PM