IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

autoferara braila-aventura vietii mele

This topic is about autoferara braila-aventura vietii mele, the author, fishzilla, wrote about: Atentie mare nu semnati nimic fara jurist.Vorbim de o masina si niste optiuni si-ti baga sa semnezi altceva.Eu am patit asta.Am semnat pentru o masina ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> autoferara braila-aventura vietii mele
fishzilla
post Apr 6 2012, 01:31 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 6-April 12
Member No.: 137.905



Atentie mare nu semnati nimic fara jurist.Vorbim de o masina si niste optiuni si-ti baga sa semnezi altceva.Eu am patit asta.Am semnat pentru o masina care era la Bucuresti. Cand sun sa vad daca a venit masina se vanduse la altcineva.M-am dus si am fost asigurat ca este o alta la Focsani la fel si pentru ca este mai aproape o aduce de acolo.OK am zis eu om de omenie.Ma invita sa platesc restul de bani ca sa poata vezi doamne sa urgenteze treaba dupa ce trecuse o saptamana.Ma duc frumos dau si restul de bani si aflu ca de fapt masina nu are ac automat are ac simplu.Ma supar putin fac un preinfarct pentru ca nu mai puteam renunta.Am acceptat ca sa-i fac pe plac sotiei dar in toata tevatura aia cand m-am hotarat s-o iau totusi mi-a dat sa semnez alt contract pentru ca cel vechi avea alte serii.Prin urmare face un alt contract cu noile serii pe care il semnez si plec acasa.Contractul avea data celuilalt adica cu o saptamana in urma asta ca sa te prinda.Am sunat au spus ca este in regula si uite asa m-au prostit pe fata.Plus ca nu stiu ce vand incurca masinile,optiunile, motoarele.La service trebuie sa le spui ce sa schimbe ca sa iasa treaba altfel e nenorocire.I-si bat joc de tine pe banii tai.Cine-i lauda sunt de-ai lor nu va lasati prostiti.Eu nu mai calc in viata mea acolo,pot sa iau masini si din alta parte sau sa fac service.

This post has been edited by fishzilla: Apr 6 2012, 01:34 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:47 PM