IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

trolii

This topic is about trolii, the author, andreiiiii, wrote about: Buna ,as vria sa ami pun un troliu eléctrica pe masina mia 4x4 , si am un prieten in spania care le fabrica , manuale, electrice, hidraulice . fuarte ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> trolii
andreiiiii
post Jul 1 2009, 07:04 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 1-July 09
Member No.: 120.359



Buna ,as vria sa ami pun un troliu eléctrica pe masina mia 4x4 , si am un prieten in spania care le fabrica , manuale, electrice, hidraulice . fuarte bune preturi si ar face mai multe reduceri daca am cumpara in mai multi de o data. Cum vi se pare? Ieste vriun interesat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Watcher
post Jul 1 2009, 09:21 PM
Post #2


CFO
******

Group: Membri
Posts: 2.695
Joined: 10-September 04
From: Bucuresti
Member No.: 32.254



Da-mi mai multe detalii te rog, cum adica prietenul tau FABRICA trolii electrice/hidraulice??

Zi preturi, capacitati tractare, rezultate, oameni care au trolii ca alea pe masina, ceva care sa ne atraga atentia, ca asa se gasesc o gramada de trolii si in RO la toate variantele de pret...


--------------------
Avensis 2.2D4D, PatrolGR RD28TI, cu cutie manuala.
In cautare de masina spectaculoasa, veche si de toata ziua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andreiiiii
post Jul 7 2009, 07:37 PM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 1-July 09
Member No.: 120.359



buna

prietenul meu fabrica si transporta trolii an tuata europa, are troli de tuate tipurile. au garantie 2 ani.

ieu vriau sa am pun unul cu o forta de tragere de 4536 kg cu un motor de 4.2kw/5.5hp(12v)
cu un pret de 792 euro +tva si ar face o fuarte mare reducere daca am cumpara mai multi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Watcher
post Jul 7 2009, 08:04 PM
Post #4


CFO
******

Group: Membri
Posts: 2.695
Joined: 10-September 04
From: Bucuresti
Member No.: 32.254



Da domnule, am inteles ce ai scris.
Ceea ce sustin eu este ca tu faci reclama aiurea in loc sa ceri informatii de fapt ;-)

Adica cine este exact fabricantul :-)

Legat de pret: la kilogramele alea (9500lbs) gasesti Warn cu 1800 euro, Superwinch cu vreo 850 cu tot cu tva!! si t-max cu vre 2000 de RON cu tot cu tva.

Ce firma minune sunt troliile astea pe care le vinde prietenul tau mai scump decat superwinch ?


--------------------
Avensis 2.2D4D, PatrolGR RD28TI, cu cutie manuala.
In cautare de masina spectaculoasa, veche si de toata ziua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andreiiiii
post Jul 9 2009, 06:53 PM
Post #5


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 1-July 09
Member No.: 120.359



ieste o firma din spania ce se numeste goldenwinch si mie nu mi se par fuarte scumpe si daca ieste mai scump puate ca sunt mai bune nu? casi warn ieste mai scump dar mai bun
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:18 PM