IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Am vazut ca sunt aici unii profesionisti. Ajutati-ma, va rog

This topic is about Am vazut ca sunt aici unii profesionisti. Ajutati-ma, va rog, the author, Corina43530, wrote about: Am revenit, dupa ultimele teste facute la masina. Din pacate, am avut probleme acolo unde ne-am fi asteptat mai putin. La testul facut la spalatorie, ... To read more just scroll down

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Am vazut ca sunt aici unii profesionisti. Ajutati-ma, va rog
Corina43530
post Apr 11 2005, 05:33 PM
Post #21


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 8
Joined: 29-March 05
From: Arad (Arad)
Member No.: 43.523



Am revenit, dupa ultimele teste facute la masina. Din pacate, am avut probleme acolo unde ne-am fi asteptat mai putin. La testul facut la spalatorie, A PLOUAT IN MASINA!!! Suntem atat de dezamagiti! Mi-a venit sa plang, dar asta este. Va fi alta.
As vrea sa va mai multumesc o data tuturor pentru sfaturile pe care mi le-ati dat. Sunteti cu adevarat profesionisti! Sa auzim numai de bine! :wave:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian-58
post Apr 12 2005, 12:45 PM
Post #22


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 161
Joined: 14-April 04
From: Oradea (Bihor)
Member No.: 23.793



Nu fi trista, gandeste-te ca puteai sa o cumperi si sa-i descoperi pe parcurs tot felul de hibe, si ar fi fost mai rau cu banii deja dati...
Recomandarea mea este sa nu cumperi masina lovita, sau cel putin sa aiba pagube minore... Si inca ceva - sa nu sari la cele care sunt foarte ieftine - in mod sigur au probleme serioase...

Succes!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 12:30 PM